innovative work

Armaments and Military Equipment

INVENTIVE AND RATIONALIZATION WORK

Інститут має великий творчий інтелектуальний потенціал. Робота в напрямку розвитку винахідництва і раціоналізації спрямована на його більш ефективне використання в інтересах Збройних Силах України.
Патентно-ліцензійна, винахідницька та раціоналізаторська робота проводиться згідно з чинним законодавством України про охорону інтелектуальної власності, наказом Міністра оборони України від 05.03.01 № 78 “Про введення в дію Положення про патентно-ліцензійну, винахідницьку та раціоналізаторську роботу в Збройних Силах України”. Головним органом з винахідницької та раціоналізаторської роботи інституту є комісія з винахідницької та раціоналізаторської роботи.
Організація патентно-ліцензійної, винахідницької та раціоналізаторської роботи покладена на науково-дослідний підрозділ інституту з питань інтелектуальної власності.
Організація патентно-ліцензійної, винахідницької та раціоналізаторської роботи покладена на науково-дослідний підрозділ інституту з питань інтелектуальної власності.

Patents

14

Inventions
з 24 липня 1997 року

затверджено Положення про ЦНДІ ОВТ ЗС України

12

Useful models
UI/UX Designer

October 2013 – November

10

Inventions
24 липня 2007 року

випущено нагрудний знак "ЦНДІ ОВТ ЗС України"

4

Useful models
24 липня 2012 року

випущено памятну медаль "15 років ЦНДІ ОВТ ЗС України"

2

Винаходи
24 липня 2017 року

видано книгу "В авангарді військово-технічної науки" та випущено памятну медаль "20 років ЦНДІ ОВТ ЗС України"

4

Корисні моделі

2

20 років ЦНДІ ОВТ ЗС України

Серед найбільш активних винахідників інституту слід відмітити Чепкова І.Б., Васьківського М.І., Гурновича А.В., Дружиніна В.А., Кучерова Д.П., Кучинського А.В., Лапицького С.В., Сендецького М.М., Слюсаря В.І.

Винахідниками інституту отримано понад 150 патентів на винаходи та охоронні документи на авторські права. В 2006 році винахідники інституту взяли активну участь у Всеармійському конкурсі “Кращий винахід 2005 року” За підсумками конкурсу винахідниками інституту отримано 2 дипломи І ступеня, 3 - дипломи ІІ ступеня та диплом ІІІ ступеня.

Працівник Збройних Сил України Комаров В.О. особисто має понад 300 авторських свідоцтв СРСР та патентів України на винаходи та корисні моделі.

implemented